+420 777 688 001 info@techproservis.cz

Objednání služeb

Jak probíhá spolupráce

Ihned po navázání obchodního kontaktu se společností Techproservis se budete moci na vlastní kůži přesvědčit o komplexitě naší činnosti – Služby v oblasti problematiky BOZP a PO vykonáváme takovým způsobem, aby jste se Vy mohli dále pohodlně věnovat své hlavní činnosti a nemuseli si dělat starosti se sháněním mnoha specializovaných odborníků. Naše společnost zajistí vše potřebné včetně specifických činností. S námi si navíc nebudete muset lámat hlavu ani ohledně dokumentace spojené s BOZP a PO – garantujeme převzetí, vedení a pravidelnou aktualizaci veškeré provozní dokumentace.

Neváhejte nás tedy kontaktovat a nezávazně s námi probrat všechny Vaše požadavky.

Objednání služeb  Techproservis v Jablonci nad Nisou

Jestliže se rozhodnete využít služeb společnosti Techproservis, jistě oceníte, že v rámci nezávazné prezentační schůzky jsme Vás ochotni navštívit na předem sjednaném místě, přičemž Vám velice rádi ukážeme veškerou vzorovou dokumentaci a probereme eventuální nejasnosti.
Následně pro Vás na základě informací získaných buďto prostřednictvím osobní schůzky, nebo za pomoci vámi vyplněného poptávkového formuláře vypracujeme individuální cenovou nabídku a v případě spokojenosti i návrh budoucí smlouvy.